LOGOWANIE
REJESTRACJA

Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych

BETA
MOJE KONTO
♜ | STRONA GŁÓWNA  > NEWSY  > DEVIN TOWNSEND OKRZYKNIĘTY "PANEM RIFFÓW" NA GALI GOLDEN GODS AWARDS, NOWY TELEDYSK DEVIN TOWNSEND PROJECT
13.06.2017

Devin Townsend okrzyknięty "Panem Riffów" na gali Golden Gods Awards, nowy teledysk Devin Townsend Project

Dwunastego czerwca, na ceremonii Golden Gods w Londynie organizowanej przez Metal Hammer, legenda kanadyjskiego metalu, Devin Townsend wygrał w kategorii "Riff Lord", która według organizatora przyznawana jest "legendom gitary, którzy zmieniali świat swoimi niesamowitymi riffami".

Zobaczmy, co ma na ten temat do powiedzenia sam Devin:

Cześć wszystkim! Cóż, chyba zdarzyło mi się zgarnąć nagrodę za bycie gitarzystą... sweet! Wszystkie te lata niedostosowania społecznego objawiły się w mojej zdolności do grania trzydziestek dwójek. [...] Jako uwiecznienie tego wyróżnienia, przygotowaliśmy lyric video dla utworu, do którego wydania jako singiel zachęcano mnie gdy wydawaliśmy album (Transcendence, przyp. red), ale w końcu padło na inny. Jak się okazało, ludzie naprawdę lubią ten kawałek. To czadowy, bezpośredni utwór o nazwie "Offer Your Light", który w swojej treści zachęca do szukania pozytywów w świecie, który zewsząd zalewa nas potokami bzdur i łajna. Obecnie jestem już na etapie pisania nowej muzyki, a tym czasem zachęcam wszystkich do poświęcenia czterech minut na obejrzenie teledysku. Najlepsze, że nawet nie ma w nim solówki!
Komentarze: 0
ZALOGUJ SIĘ, ABY DODAĆ KOMENTARZ